E TİCARET

E TİCARET

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte ticaret elektronik ortamdan bir kitleye hitap etmektedir. Tercih etmeniz gereken e-ticaret paketi sizin müşterileriniz ile aranızda bir köprü görevi görmektedir. Köprü görevi gören e-ticaret paketleri istatistik raporları, kargolama bilgileri, üyelik detayları, bayi entegrasyon yönetimi, bilgi sayfaları, pazarlama yönetimi, sipariş ve stok takibi, cari yönetimi ve daha birçok süreçleri içerisinde barındırmaktadır. E-ticaret paketi tercih ederken ihtiyacınıza uygun olup olmadığı, ihtiyaçlarınızı kapsadığı iyice incelenmesi gerekmektedir.

Network Dizayn e-ticaret paketleri sektörde fark yaratmakla birlikte %100 SEO uyumlu, mobil uyumlu ve kullanışlı yönetim paneli, sadece güçlü Network Dizayn Web Tasarım altyapısında bulunan affiliated pazarlama sistemi ile sektörde alternatifi bulunmamaktadır.

Network Dizayn web tasarımın teknolojiyle birlikte boyut değiştirmesinden sonra Network Dizayn ekibi oluşturmuş, sunduğu cazip kampanyalar ile müşterilerine mobil uyumlu responsive konsept tasarımları istekleri doğrultusunda teslim etmektedir. Bunun yanı sıra Network Dizayn kütüphanesine bulunan bütün hazır tasarımları mobil uyumlu responsive konsept tasarımlardır.

Network Dizayn ailesine katılmak ve fırsatları kaçırmamak için acele edin!

E TİCARET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ