Sık Sorulan Sorular

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneli ile teslim ediyor sizlere ufak bir eğitim sunuyoruz: Türkçe panel sayesinde kolayca içerikleri teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak taşınır. Siteniz bu aşamalarda kapalı kalmayacaktır. Yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.
Web sitesini ne kadar sürede teslim ediyorsunuz ?
Kurumsal web sitesi projelerini maksimum 7 iş gününde teslim etmekteyiz. E-ticaret sitesi, emlak / ilan sitesi, haber sitesi, portal ve sektörel web sitelerini 5 iş günü ,özel site projelerini maksimum 10 iş gününde tamamlamayı ön görürüz, ancak özel tasarım ve yazılıma sahip olan bazı sitelerin teslim süresi proje detaylarına göre değişebilmektedir.
Kurulumunu Yapmış Olduğunuz Web sitemizi Biz Yönetebiliyor muyuz ?
Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz Türkçe admin paneli vardır. Web sitesi yönetim panelinin eğitimi web projesi tesliminde ücretsiz olarak verilmektedir.
Kurulumunu Yapmış Olduğunuz Web sitemizi Biz Yönetebiliyor muyuz ?
Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz Türkçe admin paneli vardır. Web sitesi yönetim panelinin eğitimi web projesi tesliminde ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca yıl boyunca destek alabilirsiniz.
Ödemeyi Kurulum Tamamlandıktan Sonra Yapabilir miyiz ?
Tüm özel web sitesi hizmetlerinde başlangıçta alınacak ön ödeme bedeli ; ilgili proje fiyatının %40'ından az olamaz. Sunucu, Web Hosting, Domain ve SSL hizmetleri bedeli peşin olarak tahsil edilmektedir.
Web Sitemin Seo ( Google Çalışması) Ne Kadar Sürer ?
Web sitenizin durumu ve anahtar kelimelerinizin rekabetine göre 3-12 ay sürmektedir.
Seo Çalışmaları ile Web Sitem Kesin Birinci Sıraya Gelir mi ?
SEO projelerinde üstün başarılar elde ederek tüm müşterilerini Google'da istedikleri konuma getirmekteyiz. Arama motorlarında istenen kelimede müşterilerine ilk üç sırada yer sağlayabiliyoruz. SEO hizmeti uzun süreç ve sabır gerektirebilmektedir. Anlaşılan süreç ve proje kapsamı beklenmek zorundadır.
Web Sitem Seo Çalışması Sonrası Sıralamadan Düşermi ?
Site çalışmaları durdurulur yazılım değiştirilir veya bilinçsiz Taşıma işlemi ( Göç) Vb. işlemler yapılırsa siteniz Google sıralamasından düşebilir. İleri düzey markalaşma yöntemleriyle SEO çalışmaları yapmaktayız. Yalancı backlink ve hitlerle sağlanan geçici arama motoru optimizasyonu tekniklerini asla kullanılmıyoruz.. Arama motorlarının kullanıcı dostu kriter ve algoritmalarına uyumlu; kaliteli ve kalıcı SEO çözümleri sunmaktayız.
Sosyal Medya Hizmetlerinde Neler Yapıyorsunuz ?
Sosyal medya sayfa analizleri yapılarak eksiklikler giderilmektedir. Logo ve banner resimleri hazırlanarak kurumsal kimlik bütünlüğü sağlanmaktadır. Sosyal medya platformlarının web sitesine entegresi sağlanmaktadır. Hedef kitle analizleri yapılarak kurumsal iletişim düzeni oluşturulmaktadır. Sosyal medya reklam yönetimi hizmetleri verilmektedir. Sektörel gruplar araştırılarak etkileşim ağı oluşturulmaktadır. Özgün sloganlar ve resimler paylaşılarak marka imaj değeri güçlendirilmektedir. Web sitesinin ve blog içeriklerinin yönetim hizmetleri verilmektedir.
Sosyal Medya Takipçi Artışı ve Hit sağlıyor musunuz ?
Sosyal medya yönetimi, yeni müşteri ve pazar arayışıyla birlikte markalaşma süreçlerini destekleyen hizmetlerdendir. Firmanızın sektörü, ürünleri/hizmetleri, ihtiyaçları, kurumsal kimliği ve örgütsel iş kültürü içerik paylaşım planlamasına yön vermektedir. firmanız sosyal medya yönetimi için yapılacak çalışmalardan sonra içerik paylaşım sayısı netleşmekte ve aylık en az 1000 takipçi artacak şekilde destek verilmektedir.